De Bascule - Peer

De Bascule - Peer

In nauw overleg met de Stad Peer bouwde Marchetta Familiebouwers dit bijzonder project met 22 appartementen op de site van het voormalige café Bascule.

De Bascule

Het gebouw, dat dateerde uit 1954, werd afgebroken maar er bleef wel een link met het verleden. Het gebouw werd op dezelfde locatie met dezelfde maten heropgebouwd.

Op een absolute zichtlocatie werden de 22 eenheden gebouwd. Gaande van gelijkvloerse appartementen met tuin tot penthouses met riant terras. Zo is er zowel voor bewoners die liever wat privacy wensen of bewoners die graag meegenieten van de passage in de stadskern een perfecte optie.

De Bascule - Peer
Vorige
Volgende

“"Met zijn centrale ligging is Peer de parel midden in Noord Limburg. Met residentie Bascule zit je bovendien middenin de bruisende stadskern van Peer."”

Deze website maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te verbeteren. Door verder te surfen, stemt u in met ons cookie-beleid. Meer info OK